De Rap Op Stapkantoren die door ons, Horizont VZW, worden uitgebaat vind je terug op volgende locaties


Bilzen 

Sociaal Huis
Hospitaalstraat 15
Elke maandag van 09u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00
bilzen@rapopstap.be

Tessenderlo 

Cultuurhuis Het Loo
Vismarkt z/n
Alle even maandagen van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

Tessenderlo@rapopstap.be


Sint-Truiden 

Sociaal Huis
Clement Cartuyvelstraat 12
Elke dinsdag van 13u00 tot 18u30

sinttruiden@rapopstap.be


Hasselt 

Welzijnscampus

Albrecht Rodenbachstraat 29/6
Elke woensdag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00 - Iedere eerste woensdag van de maand tot 18u30

Hasselt@rapopstap.be

Maasmechelen 

Sociaal Huis
Binnenhof 2
Elke woensdag 9u00 tot 12u00

maasland@rapopstap.be


Lanaken 

Gemeentehuis
Jan Rosierlaan 1
alle even woensdagen van 13u30 tot 16u00

maasland@rapopstap.be

 

Beringen

OCMW
Burgemeester Heymans­plein 14
Elke donderdag van 9u00 tot 12u00 en van 13u30 tot 17u00
 beringen@rapopstap.be

 

Genk 

De Sfeer
Grotestraat 32
alle oneven donderdagen van 9u00 tot 12u00

genk@rapopstap.be


Campus O³
Jaarbeurslaan 19
alle even donderdagen van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

genk@rapopstap.be

 

Riemst 

OCMW
Paenhuisstraat 15
Iedere eerste donderdag van de maand van 9u00 tot 11u30 en van 13u30 tot 16u00

riemst@rapopsta.be

 

Lommel 

Toerisme Lommel
Dorp 14
Elke vrijdag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

lommel@rapopstap.be


Dilsen-Stokkem 

Administratief centrum
Europalaan 25
elke eerste vrijdag van de maand van 9u00 tot 12u00

maasland@rapopstap.be


Sociaal Huis
Arnold Sauwenlaan 80
elke eerste vrijddag van de maand van 13u00 tot 16u00
maasland@rapopstap.be